sposób popularnych blogerek na zmarszczki
sposoby na zmarszczki

Krem przeciwzmarszczkowy – bezcenne składniki

Mówi się, że krem przeciwzmarszczkowy  to element, który każda kobieta powinna dostosować do siebie i po 25 roku życia włączyć na stałe do rytuału codziennej pielęgnacji. Kosmetyk przeciwko nieestetycznym bruzdom skórnym może być prawdziwym dobrodziejstwem dla skóry,  twarzy i dekoltu, jeżeli tylko ma odpowiedni skład, potwierdzony dermatologiczne poprzez testy kosmetologiczne. Kiedy warto zacząć stosować takie kremy ? Czy istnieje uniwersalny kosmetyk na zmarszczki ? Czym różni się krem na zmarszczki pod oczy od zwykłego produktu ?

Czy kremy przeciwzmarszczkowe rzeczywiście działają ? Dlaczego ?

Kremy przeciwzmarszczkowe działają, ponieważ mają w swoim składzie określone substancje, które aktywnie wpływają na kondycję dojrzałej skóry. Wobec tego, warto przed zakupem zagłębić się w listę składników użytych do wyprodukowania serum na zmarszczki, aby nie uszczuplić swojego portfela wybierając złe substancje, które w żaden sposób nie wpływają na stan skóry na twarzy i dekolcie. Jest to trudne zadanie, dlatego też w tym artykule przedstawimy pożądane elementy, których należy szukać na etykietach kosmetyków.

Najlepsze substancje, które muszą znaleźć się w składzie

Substancje aktywne, które najczęściej możemy znaleźć w kremach przeciwzmarszczkowych to :dobry krem na zmarszczki Richevon

– retinol – krem przeciwzmarszczkowy wyposażony w witaminę A jest w stanie spowolnić procesy starzenia się skóry i pobudzić intensywne procesy naprawcze w skórze

– kwas foliowy  – przyspiesza regenerację skóry

– kwas hialuronowy – naturalny składnik skóry, z czasem jego produkcja jest silnie ograniczania, dlatego tak ważne jest dostarczanie go podczas codziennej pielęgnacji. Wypycha bruzdy skórne, nadając cerze młodzieńczego wyglądu.

– roślinne komórki macierzyste – chronią przed szkodliwym promieniowaniem ultrafioletowym

– heksapeptyd  – ma bardzo małą masę cząsteczkową przez co z łatwością wnika w skórę, powodując odprężenie mięśni. Gdy skóra jest zrelaksowana, procesy naprawcze zachodzą dużo szybciej niż normalnie.

Richevon – krem godny polecenia

Ostatnio rekordy popularności na całym rynku kosmetycznym bije substancja zwana Richevon. To innowacyjny kosmetyk, który zaskakuje swoją uniwersalnością. Jest nie tylko dobrej jakości substancją, ale przede wszystkim połączeniem wielu dobroczynnych elementów, których zastosowanie znacznie i szybko hamuje procesy starzenia się skóry. Oprócz tego, ze względu na konsystencję i efekty, jest wykorzystywany zarówno na noc, na dzień i jako krem pod oczy przeciwzmarszczkowy. Kupienie kremu przeciwzmarszczkowego Richevon to znaczna oszczędność pieniędzy, ponieważ zbędne będzie dokupowanie kolejnych uzupełniających kurację produktów na zmarszczki.

Krem przeciwzmarszczkowy dla mężczyzn

Męska pielęgnacja znacznie rozwinęła się w przeciągu ostatnich lat. Coraz więcej producentów zauważa panów jako potencjalnych klientów ich produktów, dlatego też często kierują do nich swoje kosmetyczne propozycje. Dermatolodzy i kosmetolodzy zwracają przede wszystkim uwagę na stosowanie przez panów kosmetyku jakim jest krem przeciwzmarszczkowy pod oczy, ze względu na najbardziej problematyczne i widoczne męskie zmarszczki, zwane „kurzymi łapkami”.

Dopasowanie kremu do wieku kobiety

– po 20 roku życia – regulowanie hormonów młodego organizmu

– po 30 roku życia – zatrzymanie procesów fotostarzenia się tkanki skórnej

– po 40 roku życia – spowalnianie procesów wiotczenia

– po 50 roku życia – procesy naprawcze i regenerujące

– po 60 roku życia  – odzyskiwanie młodzieńczego blasku

Podsumowanie – krem przeciwzmarszczkowy

Dobry krem przeciwzmarszczkowy jest dopasowany do wieku użytkowniczki i nie zawiera sztucznych substancji uczulających oraz wywołujących alergię. Pamiętajmy o tym podczas zakupu takiego specyfiku.

Bibliografia

1. Miczka A., Roślinne komórki macierzyste w kosmetykach, 2016
2. Hunt K.J., Hung S.K., Ernst E., Botanical Extracts as Anti-Aging Preparations for the Skin, 2010
3. Liang M.D., Narayanan K., Method for removing skin wrinkles, 1990
4. Moriarty C.K., Zastosowanie toksyny botulinowej w zabiegach odmładzania skóry twarzy, 2004

5 (100%) 2 głosów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

− 2 = 4