sposób popularnych blogerek na zmarszczki

O mnie

Właścicielka bloga na temat zmarszczek.


Witajcie na moim blogu! Jestem Weronika.

W roku 2008 ukończyłam pięcioletnie studia magisterskie na kierunku analityka medyczna. Obecnie pracuję w laboratorium kryminalistycznym, co zawsze było moim marzeniem. Od dziecka zaczytywałam się w książkach kryminalnych i od tego tak to się w sumie zaczęło. Wychowałam się również w miasteczku, które żyło pewną niewyjaśnioną do końca sprawą z przeszłości. Pozwólcie, że nie będę jednak zdradzać szczegółów.

Praca jest moją ogromną pasją, chociaż wymaga ogromu cierpliwości, uwagi i skupienia. Choć pochłania praktycznie większość mojego czasu, daje mi ogromną satysfakcję.

Blog mój jest takim miejscem, gdzie mogę odetchnąć i podzielić się ciekawiącymi mnie sprawami. Oprócz nowinek medycznych, znajdziecie tu różne porady na tematy związane ze zdrowiem, urodą, dietą. Mam wszechstronne zainteresowania, które na bieżąco zgłębiam.

Prywatnie jestem szczęśliwą żoną. Oboje z mężem jesteśmy indywidualistami, wybraliśmy ścieżkę kariery. Mój mąż pracuje w podobnej branży.
Jestem też od roku właścicielką gekona. Uwielbiam zwierzęta, ale patrzę na sprawę realistycznie. Nie zdecydowałabym się na psa przy obecnym trybie życia.

Lubię filmy, seriale i książki kryminalne. Wszystko, co pobudza moją wyobraźnię. Z tym, że czasem skrzywienie zawodowe się odzywa i zdaję sobie sprawę z absurdalności niektórych wytworów wyobraźni. Od czasu do czasu, gdy jakieś dzieło szczególnie mnie zdenerwuje, zamieszczam recenzję na blogu.
Śledzę też kanały na youtube, których twórcy opowiadają o sprawach kryminalnych.

Swojego wieku wam nie zdradzę, zresztą sami możecie policzyć, kto znajdzie wskazówkę w tekście 🙂 Podpowiedzieć wam mogę tylko, że mam już pierwsze zmarszczki, na które usiłuję jakoś wpłynąć. No dobrze, żeby nie wyjść na osobę pozbawioną dystansu do siebie- mam 35 lat.

Gdy mam wolny czas, a to nie zdarza się często, wyjeżdżam w góry wraz z moim współmałżonkiem. Kondycji za bardzo nie mam, niemniej czerpię dużo radości z tych podróży.

Życzę miłej lektury!